رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت یکی از مواردی است که هر ساختمان ممکن است به ان نیاز داشته باشد و تنها راه حل این مشکل دانش و تخصص تعمیرکاری است که اقدام به تعمیر درب ضد سرقت می کند.

امروزه استفاده از درب های ضد سرقت در ساختمان ها کاملا رواج پیدا کرده است و مردم برای حفظ امنیت و اسایش خود از درب ضد سرقت استفاده می کنند که مزایای بی نظیری را به همراه دارد.

اما این درب ها به دلیل ساختار پیچیده ای که دارند و گذر زمان و عوامل انسانی دچار ایراداتی می شوند که نیاز به تعمیر و رگلاژ پیدا می کنند که یکی از ضعف های این درب ها است که افراد عادی قادر به رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت نمی باشند.

برای رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت در تهران و کرج و هرگونه سوال و مشاوره با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید،تمامی خدمات تیم فنی توحیدلو با ضمانت و در هر لحظه از شبانه روز انجام می شود.

تیم فنی و متخصص رگلاژ و تعمیرات درب ضد سرقت ما اماده است تا با مناسب ترین قیمت و در اسرع وقت مشکلات و ایرادات به وجود امده برای درب هایتان را بر طرف کند.

رگلاژ درب ضد سرقت

در تعمیرات درب ضد سرقت تجربه تعمیرکار نقش مهمی در نتیجه کار دارد و ابزار کامل در کنار تخصص ، موجب بر طرف شدن مشکلات درب های ضد سرقت می شود که قصد داریم در این بخش به این ایرادات و راه حل ها بپردازیم.

مشکلاتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود:

 • خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت
 • خراب شدن و ایراد در قفل درب ضد سرقت
 • شکستن لولای درب ضد سرقت
 • نفوذ صدا از درب ضد سرقت به داخل منازل
 • خراب شدن و پایین امدن کارایی دستگیره درب ضد سرقت
 • ایراد در مغزی قفل درب ضد سرقت
 • ایراد در یراق الات درب ضد سرقت

اینجانب سابقه فعالیت در تولیدی های درب ضد سرقت را دارا می باشم و چندین سال است که در زمینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت فعالیت می کنم و تجربه کافی را برای تعمیر و رگلاژ انواع درب ضدسرقت را در طول سالها کسب کرده ام و تیم فنی متخصصی را برای تعمیرات دربهای ضد سرقت در تهران و کرج در اختیار داشته و خدماتی را ارائه می کنم.

تعمیرات درب ضد سرقت تهران

خدماتی که تیم فنی توحیدلو در زمینه تعمیرات درب ضد سرقت ارائه می کند:

 • رگلاژ درب ضدسرقت و رفع گیر و مشکلات در باز و بسته شدن
 • تعویض قفل درب ضدسرقت با قفل های داف و کاله ترکیه ، مورد تایید شرکت های معتبر تولیدی
 • تعمیر و تعویض یراق الات درب های ضد سرقت
 • تعویض لولای شکسته و یا اضافه کردن لولا به درب ضد سرقت در صورت نیاز
 • تعویض مغزی قفل درب ضدسرقت
 • رفع صدای درب ضد سرقت

متاسفانه بسیاری از تولیدی های درب ضد سرقت استاندارها و اصول لازم را در ساخت این نوع درب ها رعایت نمی کنند که این امر باعث کاهش طول عمر قطعات درب ضدسرقت می شود و امنیت کافی را به ارمغان نمی اورد اما نگران نباشید تمامی مشکلات و ایرادات دربهای ضد سرقت قابل حل می باشند و با تعویض قفل درب ضد سرقت معیوب با اصل می توانید امنیت ان را بالاتر ببرید.

تعمیر درب ضد سرقت

نحوه تنظیم و رگلاژ درب ضد سرقت

مهمترین قسمتی که در رگلاژ درب ضد سرقت دخیل است و می توان گفت که اساس رگلاژ در عملکرد درست ان است لولا می باشد که از مقاومت بالایی نیز برخوردار است و لنگه را در چهارچوب محکم نگه می دارد.

تعمیرکار درب ضد سرقت به خوبی می داند که چه تعداد لولا و در چه فاصله هایی نیاز است تا رگلاژ درب ضد سرقت تحقق یابد، البته لازم به ذکر است که رگلاژ زمانی به خوبی اتفاق می افتد که تمامی قطعات به خوبی تنظیم شده باشد.

مشکلاتی که در خارج شدن از رگلاژ درب ضدسرقت ایجاد می شود بسیار است که مهمترین ان گیر در باز و بسته شدن می باشد که علاوه بر کاهش کارایی درب ضد سرقت موجب سلب ارامش نیز می شود.

برای رگلاژ درب ضد سرقت تعمیرکار باید تمامی قطعات ، اعم از یراق الات و لولا را چک کرده و در صورت نیاز لولای کمکی اضافه کند و یا از واشر مخصوص برای بالا بردن لنگه بهره گیرد، البته درب های ضد سرقت چینی که دارای رگلاژ دشواری هستند با این نکات قابل اجرا نمی باشند و لازم است تا تعمیرکار درب ضد سرقت یک نیروی جوشکار نیز در کنار خود داشته باشد تا در صورت نیاز لولاها جا به جا شوند.

رفع صدای درب ضد سرقت نیز با رگلاژ درست و اصولی بر طرف می شود و نیازی نیست نگران این موضوع باشید، تنها کافی است تا تعمیرکار تمامی نکات مربوط به تعمیر درب ضد سرقت را رعایت کند.

تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

تعویض قفل درب ضد سرقت

بدون شک مهمترین بخش این نوع درب ها ، قفل درب ضد سرقت می باشد که امنیت را ایجاد می کند و متناسب با ساختاری که دارد مانع نفوذ دزدان و بیگانگان به داخل منازل می شود.

اما قفل درب ضد سرقت نیز پس از مدتی استفاده خراب شده و ایراد پیدا می کند و لازم است تا تعمیرکار ماهر اقدام به تعویض قفل ضد سرقت کند که می تواند قفل های کاله را جای گزین قفل از کار افتاده کند.

قفل ضد سرقت کاله بهترین قفل موجود در بازار است که تمامی استانداردهای لازم را دارا می باشد و در ترکیه تولید شده و وارد کشور می شود.

مهمترین قسمت قفل درب ضد سرقت ، مغزی ان می باشد که برای تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت باید قسمت هایی همچون شببند و کاسه رزت از قفل باز شود و پوکی ها از ان خارج شود.

برای تعویض قفل درب ضد سرقت خود می توانید با ما تماس بگیرید.

تعویض قفل درب ضد سرقت

نکته پایانی اینکه در شهر تهران با وجود انبوه ساختمان ها و منازل مسکونی و اداری برای رفع مشکلاتی همچون تعمیر درب ضد سرقت بهتر است با افراد و گروه های ماهر تماس بگیرید تا شما را از ایرادات بعدی بی نیاز کنند.

رفع صدای درب ضد سرقت

رفع صدای درب سرقت با روش های کاملا تخصصی و بر اساس تجارب تعمیرکار صورت می گیرد و رعایت چند نکته کلیدی می تواند تنظیم دربها را محقق سازد که این مسئله سبب ایجاد یک عملکرد دقیق می شود که زمینه ساز ایجاد ارامش پایدار است.

رفع صدای درب ضد سرقت با رگلاژ اصولی ، عملیاتی و اجرا می شود ، به گونه ای که با تنظیم درست لولاها و نداشتن گیر در باز و بست و همچنین استفاده از یراق الات مرغوب و رفع مشکلات موجود در استراکچر و رویه و لایه های مختلف می توان به یک نتیجه قابل قبول رسید.

تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت همواره دغدغه بسیاری از افراد و خانوارها بوده است و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این حوزه به سادگی از کنار ان می گذرند و به جای حل مشکل تصمیم به تحمل می گیرند.

برای تنظیم درب های ضد سرقت کافی است با ما تماس بگیرید تا مشاهده کنید که با مشاوره رایگان و توضیحات ما و در صورت لزوم اعزام نیروهای فنی با صرف هزینه اندک به ارامش کامل می رسید.

رگلاژ درب های ضد سرقت با ضمانت

تعمیرات و رگلاژ درب های ضد سرقت در طرح های مختلف

از ویژگی های بارز درب های ضد سرقت امکان ساخت در طرح ها و انواع مختلف است که لزوم دانش کافی برای تعمیرات ان برای شرکت های خدماتی مانند گروه میثم توحیدلو بسیار حائز اهمیت است که در این مسیر ما با تولیدی های صاحب نام همکاری و تعامل سازنده بر قرار کرده ایم.

جالب است بدانید که تولیدی های بزرگ که بازار وسیعی را در اختیار دارند ، دارای طرح های متنوع خاص و منحصر به فرد خود شرکت هستند که در بحث تعمیر و رگلاژ این نوع دربها نیز لازم است با فاکتورها و قسمت های مختلف ان اشنایی کافی وجود داشته باشد.

به همین منظور ما از بهترین نیروهای فنی که سالها سابقه فعالیت در تولیدی ها و بخش های مربوط به نصب و عرضه را داشته اند، استفاده کرده ایم که همین مسئله باعث به روز بودن و امادگی بالای تیم فنی برای رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت در هر سطحی است.

البته لازم است ذکر کنیم که در ساختار پایه ای ، تفاوت زیادی در این نوع دربها وجود ندارد و بیشتر در جزئیات و ظاهر است که خلاقیت ایجاد شده است.

حال راه چاره چیست و با وجود این همه طرح و تفاوت برای حضور موثر در بازار خدمات چه باید کرد، برای شناخت محصول با کیفیت چه مواردی را باید دانست و در نهایت برای حفظ امنیت منازل چه فاکتورهایی لازم است که بدانیم و در هنگام خرید و یا تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت به ان توجه کنیم؟

سوالات متعددی در این زمینه وجود دارد که ذهن هر مخاطبی را درگیر می کند و لازمه حل این مشکلات افزایش اگاهی و دریافت اطلاعات مفید و معتبر است که برای حل همین مسائل ما بخش مقالات را راه اندازی کرده و همواره فعال نگه داشته ایم و بدون شک کامل ترین دایرکتوری حال حاضر در حوزه تعمیر پنجره دوجداره upvc و رگلاژ درب های ضد سرقت را در اختیار داریم که در معرض دید عموم قرار گرفته است.

رگلاژ درب ضد سرقت تهران

تفاوت تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت ترک و ایرانی

نکات بسیار جالبی در حوزه کاری ما وجود دارد که برای بیان انها لازم است که مقالات متعددی را با دانش و اطلاعات دقیق ارائه کنیم تا بازدهی لازم را داشته باشد و دید مردم را نسبت به چگونگی اجرای تعمیر درب ضد سرقت بازتر کند.

رگلاژ فاکتورهای زیادی را می طلبد تا نتیجه بخش باشد و یکی از موارد کلیدی ان دانستن نکاتی است که در هنگام اعزام تعمیرکار به محل می تواند کمک شایانی هم به فرد متقاضی هم سرویسکار درب ضد سرقت کند.

دربهای ضد سرقت در انواع و جنس ها و کیفیت ها و طرح های متنوع در کارگاه های صنعتی تولید و در بازار تقاضا عرضه می شود و متناسب با استاندارها و قطعاتی که در انها به کار رفته است و نحوه تولید که پیاده سازی شده است از نظر رگلاژ و تعمیرات متفاوت می باشند.

برای تنظیم درب ضد سرقت ترک ، تعمیرکار نیاز به تخصص و دانش و اطلاعات بیشتری دارد که بتواند کار را به نحو احسن پیش ببرد اما در نوع ایرانی ان به دلیل ساختار ساده تر با یک تخصص و تجربه قابل قبول میتواند کار را به سرانجام برساند.

تعمیر درب ضد سرقت بدون واسطه

البته این طور تصور نشود که رگلاژ درب ضد سرقت ایرانی کار ساده و پیش پا افتاده ای است که افراد عادی نیز از پس ان بر می آیند بلکه در بسیاری از قسمت های ان نکات کلیدی وجود دارد که به راحتی قابل حل نیست.

می توان این طور نتیجه گرفت که برای رگلاژ و تعمیر درب ضد سرقت جدا از نوع و مارک ان باید کار تخصصی انجام گیرد تا به نحو احسن ثمر بخش باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...

3 thoughts on “تعمیر درب ضد سرقت”

 1. باسلام و خسته نباشید خدمت تیم فنی توحیدلو
  بابت مطالب کاملتون در زمینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت کمال تشکر را ازتون دارم و میخواستم بپرسم که هزینه و قیمت خدمات بر چه اساس تعیین میشه؟

  1. باسلام
   هزینه تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت بر اساس نوع خرابی و زمانی که برای رفع ایرادات نیاز است و ابزاری که مورد استفاده قرار می گیرد و قطعاتی که نیاز به تعمیر و تعویض دارند تعیین می شود اما نظر افراد نیز در تعیین قیمت موثر است ، برای مثال قفل های ضد سرقت اصل به مراتب مبلغ بیشتری را طلب می کند.

 2. باسلام و عرض ادب ، متاسفانه درب ضد سرقت ما مدتی هست که موقع باز و بست دچار گیر در قسمت بالایی شده به نظر شما راه چاره چیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *