رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره upvc و الومینیوم

اینجانب میثم توحیدلو با 15 سال تجربه در زمینه تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره upvc و الومینیوم و تعمیر فریم لس در خدمت شما همشهریان عزیز تهران و کرج می باشم،لازم به ذکر است که خدماتی که اینجانب در زمینه تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره ارائه می کنم در اسرع وقت و تمامی ایام هفته حتی در روز های تعطیل با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

خدمات تعمیر و رگلاژ پنجره یوپی وی سی و الومینیوم در هر لحظه از شبانه روز و در سراسر مناطق 22 گانه تهران (شمال ، جنوب ،مرکز ، شرق ، غرب ) و تمامی مناطق کرج و شهرستان های حومه انجام می پذیرد.

برای تعمیر و رگلاژ پنجره upvc با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیرات پنجره دوجداره یک امر ضروری برای استفاده بهتر و بهینه تر از این محصول عالی با مزایای بی نظیر می باشد. این نوع پنجره ها به گونه ای مهندسی و ساخته شده اند که توسط تعمیرکار پنجره دوجداره قابل تعمیر و رگلاژ می باشند.

اما باید دقت کنید که تعمیرات پنجره upvc یک کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

تعمیر پنجره دوجداره

در بحث تعمیر پنجره دوجداره نکاتی را به طور مختصر عنوان می کنیم:

به طور کلی درب و پنجره های دوجداره باید به درستی نگه داری و استفاده شوند تا سالیان طولانی کارایی و بهره وری خود را حفظ کنند اما در مواردی با توجه به نصب نادرست اولیه و شیوه نادرست استفاده دچار مشکلاتی می گردند که کاملا قابل تعمیر و یا تعویض می باشند.

این اطمینان در این نوع درب و پنجره ها وجود دارد که تمامی قطعات ان از جمله یراق الات ، دستگیره و لولا و اسپانولیت قابل تعمیر هستند و در موارد لزوم نیز می توان در تعمیرات پنجره دوجداره این قطعات را تعویض کرد و با خیال اسوده از مزایای بی نظیر درب و پنجره بهره برد.

باید توجه داشت که  مزایای درب و پنجره دوجداره upvc باعث شده است که امروزه تمامی اقشار جامعه به اهمیت ان پی ببرند ، از جمله این موارد می توان به صرفه جویی در انرژی و عایق بندی حرارتی و صوتی اشاره کرد که همه چیز را برای ارامش شما محیا می کند.

تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره upvc به شرح زیر می باشد:

 • تعویض یراق الات از کار افتاده و خراب
 • تعویض لولای درب و پنجره upvc
 • اضافه کردن بازشو به پنجره های فیکس و همچنین تغییر چپ بازشو به راست بازشو و برعکس
 • رگلاژ پنجره upvc و تنظیم تمامی قطعات ان
 • رفع ایرادات موجود در هنگام باز و بسته کردن پنجره های دوجداره upvc
 • عایق بندی و گرفتن درزهای موجود در اطراف پنجره های دوجداره
 • تعویض و تعمیر قفل و دستگیره پنجره دوجداره upvc
 • تعویض لاستیک های اطراف درب و پنجره
 • تعویض لولای پنجره فریم لس
 • تعویض و تعمیر اسپانولیت ( اسپانیولت ) پنجره های upvc

تعمیرات پنجره های upvc تهران

برای جلوگیری از ایرادات احتمالی و در نتیجه عدم نیاز به تعمیر پنجره upvc  باید مواردی را رعایت کنید از جمله:

 • استفاده درست از پنجره دوجداره و باز و بسته کردن اصولی
 • تعویض دوره ای لاستیک های اطراف پنجره upvc برای عایق بندی و درزگیری بهتر
 • اطمینان از وجود فریم اهنی در اطراف پنجره های دوجداره در هنگام نصب
 • تنظیم دقیق یراق الات پنجره های دوجداره که این مورد به عهده تعمیرکار پنجره یو پی وی سی می باشد.
 • سفت کردن پیچ های قفل و دستگیره پنجره های دوجداره در هنگام شل شدن

در بسیاری از مواردی که در تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره با ان مواجه می شویم بحث نبود فریم اهنی در اطراف پنجره های دوجداره upvc می باشد؛ که ایرادات زیادی را از جمله خارج شدن از تنظیم را ممکن می کند.

باید دقت کنید که نباید افراد خود اقدام به تعمیرات و رگلاژ پنجره های دوجداره کنند، زیرا تعویض یراق الات ناکار امد نیاز به تخصص داشته و پارامترهای خاص خود را می طلب، که تنها توسط تعمیرکار و سرویس کار پنجره های دوجداره ممکن است.

پنجره های که توسط اینجانب تعمیر و رگلاژ می گردد:

 • تعمیر پنجره upvc
 • تعمیر پنجره الومینیوم
 • تعمیر پنجره فریم لس
 • تعمیر پنجره فولکس واگنی

تعمیرات پنجره upvc

اموزش رگلاژ پنجره upvc

در این بخش مطالبی را  در زمینه نحوه رگلاژ پنجره دوجداره بیان کرده و نکاتی را در این باب ذکر می کنیم:

رگلاژ به معنای تنظیم دقیق می باشد و در بحث درب و پنجره های دوجداره نیز کاربرد دارد و به قرار گیری دقیق و درست یراق الات و لولا در جای خود و باز و بسته شدن بدون ایراد ،  اطلاق میشود.

 حال سوالی که وجود دارد این است که رگلاژ پنجره upvc چگونه انجام میشود، برای گرفتن جواب این سوال ادامه مطالب این بخش را به خوبی مطالعه کنید:

یکی از مهمترین قسمت های پنجره دوجداره، شیشه ان است که در بحث رگلاژ نیز تاثیر به سزایی دارد و تعمیرکار پنجره دوجداره با استفاده از زیر شیشه های مخصوص باعث قرار گیری درست شیشه در جای خود شده و وزن شیشه دوجداره در تمامی نقاط پنجره دوجداره پخش می شود و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم به خوبی باز و بسته شده و در جای خود محکم گردد.

اموزش تعمیر پنجره های دوجداره

اسپانولیت (اسپانیولت ) نیز از جمله مواردی است که باید در رگلاژ پنجره تنظیم و چک شود.

زاماک و یراق الات نیز در بحث تعمیرات و رگلاژ پنجره های دوجداره نقش کلیدی را ایفا می کنند و تعمیرکار باید دقت کند که این دومورد به درستی عمل کنند، در غیر این صورت یا تعمیر شود و یا تعویض گردد.

بحث بعدی که در تعمیر و رگلاژ پنجره های upvc مطرح میشود بحث لولا می باشد که به دو صورت استفاده از الن و جابه جایی توسط ابزار  مخصوص انجام می پذیرد ، البته الن در تنظیم یراق الات و زاماک نیز کابرد دارد.

ابزار مورد استفاده در تعمیرات پنجره های دوجداره

ابزاری که در تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره کاربرد دارد: پیچ بند ، دریل ، الن ، زیر شیشه ، لاستیک درزگیر ، چسب سیلیکون،پیچ گوشتی و امبردست و.. می باشد.

تعمیرات درب و پنجره دوجداره

علت عایق حرارتی و عایق صوتی پنجره upvc

عایق بندی پنجره دوجداره از جمله مواردی است که باعث استفاده از این نوع درب و پنجره ها در ساختمان ها شده است و دلیل عایق بودن پنجره های upvc وجود شیشه دوجداره و همچنین جنس پنجره های یو پی وی سی و لاستیک های درزگیر مخصوص می باشد.

چسبی که در پایان نصب به اطراف پنجره های دوجداره زده میشود سبب عایق کامل پنجره های دوجداره شده  و درب و پنجره upvc و الومیینوم ، از نظر حرارتی و صوتی در بالاترین سطح عایق بندی قرار می گیرند.

البته چسب کاری و رگلاژ دقیق پنجره های دوجداره سبب اب بندی و جلوگیری از نفوذ اب از اطراف پنجره دوجداره نیز میشود.

در بسیاری از موارد مشاهده میشود که افرادی که تجربه کافی و تخصص مورد نیاز برای تعمیر پنجره های دوجداره را ندارند اقدام به ارائه خدمات در این حیطه می کنند و امروزه نیز تعداد کثیری از این افراد وجود دارد که علاوه بر ایجاد ایرادات بیشتر صرفا تعمیرات را به صورت موقت با دستمزد کمتر انجام می دهند؛ که بعد از مدت کوتاه درب و پنجره دچار ایراد می شود، توصیه بنده به شما این است که با تعمیرکاران خبره برای تعمیر پنجره upvc تماس حاصل کنید.

رگلاژ پنجره upvc

تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی با  تعمیر پنجره الومینیوم تفاوت های زیادی دارد و دلیل این تفاوت در ساختار و یراق الات است.

تعمیرات فریم لس

در شهرهای بزرگ و کوچک ساختمان هایی با نمای تمام شیشه ای به چشم میخورد که زیبایی منحصر به فردی به طراحی خارجی ساختمان ها داده است و در طی سال های گذشته تعداد این نماها رو به افزایش است.

نمای تمام شیشه با فریم الومینیومی که در این ساختمان ها به کار رفته است را نمای فریم لس می نامند و مزایا و کارایی های خاص خود را دارد و مهندسی ساخت نمای فریم لس با متد های روز دنیا می باشد.

نمای فریم لس از دو بخش ثابت و بازشو تشکیل می شود به گونه ای که تعدادی از شیشه های مستطیلی شکل به صورت ثابت نصب می شوند و فیکس هستند و تعدادی هم به صورت بازشو وقابلیت باز و بسته شدن را دارند.

قسمتی که باعث باز و بسته شدن لنگه متحرک می شود را لولا می نامند و به طور کلی هر نمای متحرک فریم لس از دو لولا در دوطرف عمودی تشکیل می شود و به وسیله پیچ های مخصوص ابتدا در لنگه و سپس در فریم الومینیومی یا اهنی وصل می گردد، البته نصب لولای فریم لس با محاسبات دقیق انجام می شود تا در هنگام باز و بسته کردن مشکلی ایجاد نشود.

این لولاها دارای مقاومت بالایی می باشند و در مارک ها و جنس های مختلف در بازار عرضه می شوند که معروف ترین لولای فریم لس جنس ایتالیایی است ، زیرا هم دارای الیاژ سخت تر می باشد  و هم در ساخت ان از قطعات مستحکم تر استفاده شده است.

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره UPVC

در بحث تعمیرات فریم لس بیشتر لولای ان دچار مشکل می شود و در طی اتفاقات و باز و بسته کردن غیر اصولی و همچنین جنس نامرغوب لولا ، خرابی به بار می اورد  و لنگه نمای فریم لس مورد نظر را کامل از کار می اندازد و تنها راه حل بازگشت کارایی ان تعویض لولای شکسته یا خم شده با لولای مرغوب جدید است.

تعمیر پنجره دوجداره upvc و تعمیرات نمای فریم لس ابزار و نیروی کار ماهر خود را نیاز دارد و افراد اندکی هستند که هر سه مورد را می توانند عملیاتی و اجرایی کنند و خروجی مناسب را ایجاد کنند.

اینجانب سال هاست که در زمینه تعمیر پنجره دوجداره upvc و پنجره فریم لس فعالیت می کنم و با شرکت های معتبر زیادی همکاری داشته و دانش و تخصص خود را در زمینه های مختلف تعمیرات و رگلاژ بالا برده ام و طی این سال ها در هیچ مورد از تعمیرات درب و پنجره دوجداره و فریم لس نارضایتی از سمت کارفرما وجود نداشته و درستی و انجام دقیق کار را بر هر چیزی مقدم می دانم و فعالیتم در تمامی نقاط تهران و کرج می باشد.

ابزار مورد استفاده در رگلاژ پنجره upvc

تعمیرات فریم لس نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد زیرا هم امکان سقوط لنگه وجود دارد و هم ممکن است نصب و تعویض لولا به خوبی انجام نشود و بعد از مدتی لولای جدید نیز دچار خمیدگی شود.

روال کار به این ترتیب است که تعمیرکار درب و پنجره ابتدا پیچ های لولای فریم لس قبلی را باز می کند و لنگه را پایین می اورد و بعد از خارج کردن کامل لولا با انجام محاسبات دقیق لولای فریم لس جدید را بر روی لنگه پیچ کرده و کمک نفری که به همراه دارد لنگه را بر روی فریم پیچ می کند، دقت کنید که تعداد پیچ ، نحوه محاسبات و همچنین نحوه سوار کردن لنگه بر روی فریم بستگی به اندازه و نوع لولا و نحوه قرار گیری ان دارد.

برای تعمیرات پنجره فریم لس می توانید در هر لحظه از شبانه روز با بنده تماس بگیرید.

رگلاژ و تعمیرات پنجره دوجداره upvc

استفاده درست پنجره های دوجداره

درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی بر اساس یک سری قوانین و پارامترهای اصولی طراحی و تولید می شوند و نحوه استفاده از ان ها در حفظ و ماندگاری پنجره دوجداره تاثیر زیادی دارد و اگر نکاتی را رعایت کنید ، نیاز به تعمیرات پنجره دوجداره کمتر می شود و درب و پنجره هیچ گاه از رگلاژ خارج نمی شود.

بیشترین بخشی که از پنجره های دوجداره در تحرک است بخش دستگیره می باشد که به وسیله اسپانیولت عمل می کند و توپی را در زاماک جای داده و لنگه پنجره در فریم محکم می شود. بهتر است دستگیره پنجره دوجداره را در هنگام استفاده بیش از حد تحت فشار قرار ندهید.

دقت کنید که یراق الات پنجره دوجداره را با پارچه خیس شستشو دهید و در هنگام تمیز کردن شیشه دوجداره فشار زیادی به ان وارد نکنید زیرا اگر زیر شیشه مورد نظر جابه جا شود لنگه از رگلاژ خارج می شود.

به طور کلی رگلاژ پنجره های دوجداره در هر صورتی امکان پذیر است اما استفاده مناسب شما نیز در کاهش ایرادات دخیل می باشد.

تعمیرات درب و پنجره دوجداره

تعمیرات پنجره دوجداره یک کار تخصصی است

تعمیر پنجره upvc یکی از حرفه هایی است که تخصص و تجربه در ان حرف اول را می زند و بدون شک افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند تنها مشکلات به وجود امده را افزایش می دهند و هزینه های تعمیرات و رگلاژ را بالا می برند.

تمامی قطعات پنجره دوجداره باید به درستی تنظیم شوند و در صورتی که قابلیت تعمیر وجود نداشته باشد، تعویض شوند تا کارایی صد در صدی باز گردد.

درب و پنجره های دوجداره upvc مزایای خیلی زیادی دارد که به چند مورد اشاره می کنیم:

 • رنگ بندی متنوع در طرح های مختلف برای طراحی داخلی و خارجی زیباتر و خاص تر
 • طول عمر بالا و مقاومت و استحکام بی نظیر
 • پنجره دوجداره بهترین عایق صوتی و حرارتی است که موجب بهینه سازی انرژی و صرفه جویی در هزینه خانوار می شود و اسایش را به ارمغان می اورد.
 • قابلیت درزگیری ، اب بندی و عایق بندی پنجره های دوجداره که باعث جلوگیری از ورود گرما در تابستان و سرما در زمستان می شود.
 • دارای مهندسی و یراق الات خاص
 • عدم تغییر رنگ در مواجه با نور خورسید
 • پنجره دوجداره غیر قابل اشتعال در اتش سوزی ها می باشد
 • پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی به گونه ای ساخته می شوند که هنگام وقوع بارش شدید باران از ورود اب به داخل منزل جلوگیری می کنند.
 • یکی از ویژگی های پنجره های دوجداره upvc قابلیت تعمیر و رگلاژ ان در هر سطحی است.

ابتدا بهتر است بررسی کنیم که چرا بشر به فکر ساخت پنجره های دوجداره افتاد و پس از ان اهمیت تعمیرات و رگلاژ ان را دنبال کنیم.

در دنیای انسان ها انرژی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است ، به گونه ای که حیات ما وابسته به این نعمت طبیعی است و سرما و گرما و برق و هر انچه بشر برای زندگی نیاز دارد در انرژی خلاصه شده است.

اهمیت بهینه سازی انرژی مسئله ای بود که همواره مورد توجه جوامع مختلف قرار داشت و ساختمان ها مرکز مصرف انرژی حرارتی توسط انسان ها مطرح شدند و اهمیت صرفه جویی و بهینه سازی انرژی در ساختمان ها مورد توجه قرار گرفت.

خدمات تعمیر پنجره upvc

بشر برای این نیاز حیاتی پنجره دوجداره upvc را طراحی و مهندسی کرد و پس از ان به شکل قانون در امد و تمامی ساختمان ها موظف شدند تا از درب و پنجره دوجداره استفاده کنند تا علاوه بر علایق بندی صوتی و حرارتی یک زیبایی منحصر به فردی به دیزاین خارجی و داخلی داده شود.

پس از اینکه این طرح در کشور های مختلف اجرایی شد ، تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی برای رسیدن به این هدف حائز اهمیت قرار گرفت زیرا مردم با این دیدگاه غلطی که نسبت به پنجره های اهنی داشتند فکر می کردند که پنجره های دوجداره نیز همان کارایی را دارد.

از این موضوع قافل بودند که با رگلاژ پنجره دوجداره upvc و در صورت ایراد با تعمیر پنجره دوجداره می توانند بهترین استفاده را از این پنجره ها ببرند و بالاترین سطح عایق بندی را در منازل تجربه کنند.

تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی تخصصی است که نیاز به تجربه و سابقه اجرایی دارد و این باور غلط وجود دارد که افراد عادی و یا حتی مبتدی اقدام به اینکار می کنند که عواقب ناگوار زیادی دارد که بزرگترین ان شکستن شیشه دوجداره و یا خم شدن پروفیل و از کار افتادن یراق الات پنجره دوجداره می باشد.

در صورت عدم تعمیرات و رگلاژ پنجره های دوجداره از حداقل مزایای ان بی بهره خواهید ماند.

رگلاژ پنجره های upvc

تعویض شیشه پنجره دوجداره

تعویض شیشه شکسته پنجره های دوجداره از جمله خدمات تیم هیراد در سطح تهران و کرج است که به صورت 24 ساعته و در کمترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت انجام می شود که به دلیل استفاده از بهترین شیشه های دوجداره در طرح تعویض شیشه شکسته به عنوان معتبرترین مرکز خدمات پس از فروش درب و پنجره upvc و الومینیوم شناخته می شود.

به دلیل ساختاری که شیشه های دوجداره دارند به سادگی دچار شکستگی نمی شوند اما یک ضعف کلی در طراحی ان ها وجود دارد که از لبه ها به شدت اسیب پذیر هستند و در صورت ضربه به شدت شکسته شده و به حالت پودر در می ایند.

البته زمانی که رگلاژ پنجره های دوجداره نیز به خوبی انجام نشده باشد در اثر فشار ناشی از پروفیل و یراق الات و عوامل انسانی شکستگی های جزئی و کلی در سطح ان اتفاق می افتد که نیاز برای تعویض شیشه شکسته احساس می شود.

در بین شیشه های دوجداره از گاز ارگون استفاده می شود که باعث تعادل دمایی در محیط و افزایش بهینه سازی انرژی می شود که این موضوع باعث افزایش بهره وری می شود.

تعویض شیشه شکسته پنجره یو پی وی سی نیاز به تخصص دارد و توسط افراد عادی به هیچ وجه ممکن نیست و تنها با ابزار مخصوص و تجربه تعمیرکار می توان یک نتیجه خوب گرفت.

هزینه تعویض شیشه پنجره دوجداره کاملا مناسب بوده و به دلیل همکاری تیم هیراد با تولیدی های معتبر سعی ما این است که بهترین جنس شیشه با بهترین قیمت را برای بر طرف کردن نیاز همشهری های عزیز تهران و کرج تهیه کنیم.

رگلاژ و تعمیر پنجره های دوجداره

لازم به ذکر است که در طرح جدیدی که تیم کاری ما پیش گرفته است می توان با تعویض پروفیل و شیشه های دوجداره با سه جداره می توانید در مناطقی که رفت و امد ماشین زیاد است و الودگی صوتی باعث اخلال در زندگی شماست ، ارامش و اسایش را به ارمغان بیاورید.

همواره تاکید تیم فنی ما این است که تعمیرات پنجره های UPVC را جدی بگیرید تا علاوه بر کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و مصرف بهینه انرژی به اقتصاد خانوار کمک کنید.

نقش درزگیری و عایق بندی در تعمیرات درب و پنجره دوجداره

یکی از مهمترین بخش هایی که تعمیرکار در هنگام اعزام به محل باید بررسی کند بحث عایق بندی و درزگیری است و پس از رگلاژ و تعویض قطعات معیوب ، بدون شک این مورد در اولویت قرار دارد.

بدون اغراق می توان نتیجه گرفت که تعمیرات پنجره upvc دارای الگوریتم های خاصی است که باید مرحله به مرحله و گام به گام و با دقت و ابزار کامل و تخصص صورت گیرد تا حداقل تا پنج سال کارفرما را از هزینه اضافی برای تعمیر و نگهداری بی نیاز کند.

لاستیک های درزگیر در کنار چسب های مخصوص و استفاده از پیچ در اندازه ها و الیاژهای مناسب در هنگام نصب و تعمیرات می تواند کارگشای ایرادات موجود باشد و تعمیرکار پنجره دوجداره در تهران این موضوع را به خوبی درک کرده و موارد ذکر شده را همواره همراه خود دارد و در صورت نیاز استفاده می کند.

تعمیر پنجره upvc در سال های اخیر مخصوصا از سال 95 به بعد که با وجود اینترنت باعث افزایش اگاهی مردم شده ، یک روند رو به رشدی را سپری کرده است و تقاضا برای این نوع خدمات در تهران و کرج به شکل صعودی در حال افزایش است.

تعمیر پنجره الومینیومی

اما سوالی که در این بخش مطرح است این موضوع می باشد که چرا افراد متخصص کمی در این حوزه وجود دارد و مانند شغل های خدماتی دیگر با اشباه بیش از حد مواجه نیستیم ، کمی تامل می تواند پاسخ گوی این سوال باشد اما ما با دو دلیل منطقی به این سوال پاسخ می دهیم:

دلیل اول تخصصی بودن کار تعمیر درب و پنجره های یو پی وی سی دوجداره است که نیاز است تا فرد ابتدا در صنعت و تولید مشغول به کار شود و در کارگاه باید در تمامی قسمت ها اعم از برش ، جوش ، مونتاژ و پولیش و زهوار مشغول به کار شود و کاملا حرفه ای گردد و پس از ان باید در بخش نصب درب و پنجره دوجداره کسب تجربه کند و پس از ان وارد مرحله تعمیرات و خدمات پس از فروش شود که حداقل 5 سال سابقه کار را طلب می کند.

دلیل دوم رقابت است و ارائه درست خدمات که تیم فنی توحیدلو این افتخار را دارد که در هر سطحی ، امادگی بالایی در تمامی نقاط تهران و کرج از خود نشان داده است و با قدرت پیش می رود.

رگلاژ درب و پنجره upvc

چه فاکتورهایی در رگلاژ درب و پنجره دوجداره موثر هستند:

سخن گفتن در این حیطه هیچ گاه پایانی ندارد و دلیل این گستردگی بدون تردید پیچیدگی است و زیاد بودن جزئیات که ما را مجاب می کند تا در کنار کلی گویی به بخش های ریز قضیه نیز بپردازیم.

رگلاژ یکی از قسمت های اصلی خدمات پنجره upvc می باشد که فاکتورهای ریز متنوعی را شامل می شود که اشاره کوتاهی به این موارد خواهیم کرد که بیشتر جنبه اشنایی دارد تا اموزش.

شیشه دوجداره بخش اساسی در این مبحث است که با زیر شیشه رگلاژ می شود و پس از ان لنگه که به وسیله لولاها و زاماک و اسپانیولت که با دقت تعمیرکار و موقعیت سنجی مناسب ممکن می شود.

چهارچوب یا فریم upvc نیز نیاز به رگلاژ دارد که به وسیله پیچ کردن اصولی در فریم اهن اجرایی شده و باعث عملکرد صحیح درب و پنجره دوجداره می شود.

دستگیره ها و قفل نیز در رگلاژ پنجره دوجداره تاثیر گذار است و بستن اصولی در کنار جنس محصول و ایجاد یک بستر مناسب برای کارکرد درست باعث می شود تا همه چیز محیای استفاده طولانی مدت گردد.

تعمیر پنجره upvc

درخواست برای تعمیرات پنجره دوجداره upvc در سطح تهران با افزایش چشمگیری مواجه شده است و لزوم شفاف سازی در این حوزه می تواند بسیاری از ابهامات را در افراد و اقشار مختلف جامعه بر طرف کند.

یکی از سوالات بسیار اساسی و قابل طرح در تماس های همشهری های عزیز در سطح استان تهران و کرج بحث نحوه تعیین قیمت تعمیر پنجره می باشد که با جواب منطقی افراد فنی ما مواجه می شوند اما لازم است در این بخش توضیحات مناسبی را مطرح کنیم.

عوامل موثر بر قیمت تعمیرات درب و پنجره یو پی وی سی

جالب است بدانید که برای تعیین هزینه های مربوط به این حوزه خدماتی عوامل زیادی موثر است که در زمان اعلام قیمت از سوی تعمیرکار و سرویس کار ماهر ، تمامی موارد زیر لحاظ می شود.

نوع شیشه سفارشی

تعویض شیشه پنجره دوجداره از جمله درخواست هایی است که در طول روز با ان برخورد داریم و برای تعیین قیمت خدمات در این حالت ، نوع شیشه ای که فرد درخواست می کند حائز اهمیت است.

در واقع شیشه پنجره upvc در جنس ها و ضخامت ها و مارک های متنوعی تولید و عرضه می شود و به طبع ان قیمت هایی با شاخص های مشخصی نیز برای این محصول وجود دارد.

حال در زمان تماس مشتری با توضیحات کامل افراد فنی گزینه هایی با قیمت های مشخص در اختیار افراد قرار می گیرد که می توانند با توجه به بودجه خود یک مورد را انتخاب کنند.

هزینه و دستمزد تعمیرکار پنجره دوجداره برای تعویض شیشه شکسته پنجره upvc بر اساس پارامترهای مشخص تعیین می شود و در پایان همین بخش به ان اشاره خواهیم کرد.

تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره

تعویض و تعمیرات یراق الات و لولای شکسته پنجره های upvc

تعمیر و رگلاژ پنجره های upvc به راستی که نیاز به دانش بالایی در شناخت قطعات دارد و این موضوع در تعیین قیمت و هزینه نیز موثر است به گونه ای که در زمان تعویض قطعاتی همچون اسپانیولت و زاماک یا سیستم دستگیره و متعلقات قفل درب و پنجره باید تعمیرکار بداند که با توجه به مقدار مبلغ پیشنهادی کارفرما لازم است چه نوع از ان ها تهیه شود.

برای مثال قیمت یراق الات کامل یک پنجره پی وی سی از حدود قیمتی دویست هزار تومن شروع شده و با توجه به کیفیت ان متغییر است که توضیحات تکمیلی و تخصصی در زمان تماس مردم عزیز در اختیار انان قرار داده می شود و در این مقاله کوتاه ، هدف بیشتر اشنایی است.

رفع مشکلات پنجره upvc در جهت استفاده بهینه تر و مناسب تر مورد تقاضا قرار می گیرد و افراد پس از کسب اطلاعات کامل در این حوزه با ما تماس می گیرند.

تهیه و تعویض لولای شکسته بیشترین تقاضا را در بحث تعمیرات به خود اختصاص داده است و به دلیل حساسیت کار و محاسباتی بودن ان معمولا بهترین تعمیرکاران از پس از ان بر می ایند.

تعیین هزینه رگلاژ درب و پنجره های دوجداره

در یک کلام و مختصر و مفید برای رگلاژ پنجره upvc مبلغ پنجاه تا صد هزار تومن توسط اتحادیه مربوطه تعیین شده است که متناسب با شرایطی که مصوب است از مشتری دریافت می شود.

سعی کردیم با ارائه مطالب به روز و حقیقی تا حدود زیادی شما را با مسائل مربوط به این بخش اشنا کنیم و در پایان خدمت شما عرض کنیم که برای دریافت خدمات مطمئن و تضمینی بهتر است به افراد و مراکز معتبر با تجربه کاری بالا اعتماد کنید.

تعمیر پنجره دوجداره الومینیوم

نکات پیشگیری برای افزایش طول عمر درب و پنجره upvc

تا این مرحله با نحوه رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره اشنا شدید و حال لازم است نکات پیشگیری را نیز در چند سطر کوتاه بیان کنیم تا کار ما برای اگاهی سازی شما در این بخش خدماتی به پایان رسد.

هر وسیله ای که بشر موفق به طراحی و ساخت ان شده است یک دستورالعمل برای تعمیر و نگه داری ان تعیین گردیده است و از همان ابتدای شروع استفاده ، رعایت این استانداردها برای بقای بیشتر محصول در اختیار مصرف کننده قرار گرفته است.

در بحث رگلاژ و تعمیرات درب و پنجره های دوجداره upvc نیز این موضوع کاملا صادق است و یک دسته بندی اصولی و کاملا علمی برای حفظ بیشتر این محصول راهبردی تعبیه و پیش بینی شده است که به ان ها شاره می کنیم:

 • نصب صحیح و اصولی همراه با فریم اهنی
 • استفاده درست در هنگام باز و بسته کردن درب و پنجره
 • خرید محصول با کیفیت با استاندارهای جهانی
 • جلوگیری از ایجاد فشار نامتعارف بر روی درب و پنجره های upvc
 • اعتماد به گروه ها و افراد معتبر در صورت ایجاد ایراد و نیاز به تعمیرات و رگلاژ

به هیچ وجه نباید خودتان برای رفع ایرادات اقدام کنید زیرا باعث شکسته شدن شیشه دوجداره و اسیب به دیگر بخش های ان می شوید.

متاسفانه یکی از مشکلات اساسی درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی بحث خارج شدن از رگلاژ و نیاز به تنظیم دقیق قطعات است که نیاز به حضور تعمیرکار متخصص این حوزه الزامی است.

رگلاژ پنجره های upvc

بعد از تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره چه باید کرد

بعد از اتمام کار، فرد متخصص و کاربلد لازم است تا برای ماندگاری بیشتر و بهره مندی طولانی مدت از درب و پنجره مواردی را در ضمن رعایت ، به دیگران نیز توصیه کنید و هزینه های خانوار را با حفظ اصول کاربردی و کاهش هدر رفت انرژی به ثمر نشاند.

بازگو کردن بسیاری از موارد کلیدی و تکرار ان شاید در ظاهر کار بیهوده ای باشد اما نشان از اهمیت موضوع دارد و چهارچوبی که برای این محدوده تعیین شده است برای ثمر بیشتر لازم است که بارها بر روی ان تاکید شود.

تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره در 10 اصل تعریف شده است که دو مورد از ان برای بعد از اتمام کار و استفاده صحیح از ان است که به انها اشاره میکنیم که شاید برای شما که استفاده کننده ان هستید جالب و خواندنی باشد.

در اصل نهم استانداردسازی استفاده این محصول راهبردی به نحوه باز و بست ان برای بهم نخوردن تنظیم و رگلاژ پنجره ها اشاره دارد که این دستورالعمل در هنگام حضور نیروی های متخصص و فنی ما کامل و اصولی به کارفرما و مشتری توضیح داده می شود.

در اصل دهم اما کار کمی سخت و تخصصی تر می شود که مربوط به افزایش طول عمر قطعات مخصوصا یراق الات درب و پنجره UPVC است که در پنج بند تقسیم بندی می شود که در یک مقاله مجزا به ان خواهیم پرداخت.

نوشتن یک هنر است و تخصصی نوشتن یک حرفه برای بیان راه کارها و استاندارها جهت استفاده بهتر از یک محصول که در حیطه کاری ما درب و پنجره دوجداره مد نظر است.

تعمیر و رگلاژ پنجره های دوجداره در تهران و کرج

صحبت در این زمینه بسیار است و تلاش تیم فنی ما این است که هر از گاهی یک تلنگر مقاله محور در جهت اگاه سازی بیشتر ارائه کند تا رسالت خود را به نحوه احسن در معرض ظهور قرار دهد.

در این قسمت از مجموعه مقالات تصمیم بر این شد که در مورد پیچیدگی های حوزه تعمیرات بحث شود تا ثابت کنیم که شعاری که در مورد تخصصی بودن خدمات می دهیم کاملا منطقی و عقلانی است.

تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره یک پیچیدگی قابل حل

زمانی که واژه پیچیده و مبهم بودن مطرح می شود باید دلایل زیادی برای اثبات ان تعریف کرد و از داستان سرایی پرهیز کرده و حقیقت گرایی را سرلوحه قرار داد تا مخاطب بدون تعصب تصمیم بگیرد و به قول معروف ادله قانع کننده باشد تا توجیه کننده.

خوب به نظر بنده یک مروری بر تعمیر پنجره دوجداره داشته باشیم و پس از ان نقاط مبهم این حوزه را بررسی کرده و در پایان راهکارهای پیش رو را مطرح کنیم.

تعویض و تنظیم تک تک قطعات پنجره های دوجداره در جهت عملکرد صحیح را در اصطلاح عام رگلاژ می گویند که از زیر شاخه های تعمیرات است و همان طور که در بخش های مختلف به ان اشاره کردیم تنها لازمه موفقیت در این حیطه کاری تنها تخصص است و دقت و شناخت قطعات در کنار به کارگیری صحیح ابزار که در مقاله ها و مطالب متنوع در مورد این مسائل صحبت کردیم.

تعویض لولای شکسته در تعمیر پنجره upvc

بیشترین تاکید ما روی یراق الات و شیشه است زیرا اگه این دو قسمت به درستی تنظیم شوند بدون هیچ مشکلی می توان از درب و پنجره استفاده کرد اما اگر از انها غافل شوید باید عواقب ان را با پرداخت هزینه و از دست دادن ارامش زندگی پرداخت کرد.

دلیل اصلی ادعای ما برای پیچیدگی تعمیر پنجره دوجداره بحث ازدیاد قطعات در کنار ساخت و طراحی در ابعاد متنوع و همچنین با رویکردی متفاوت است.

در واقع ساز و کاری که برای این محصول پیش بینی شده است بسیار فراتر از تصور بشر است و می توان گفت که اگر انسان ها می دانستند که درب و پنجره upvc چه مزیت هایی برای انها دارد به هیچ وجه سمت پنجره های اهنی نمی رفتند و در بودجه خود در هنگام ساخت و ساز و یا در ساختمان های قدیمی با صرف هزینه برای تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره اقدام می کردند.

رعایت ایمنی در تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره

یکی از پر خطرترین شغل های دنیای امروز کار در ارتفاع است که رفع ایرادات و رگلاژ درب و پنجره دوجداره upvc نیز در این حیطه قرار گرفته است و خطرات و تهدیدات جانی زیان باری را به همراه دارد.

کار با ابزار الکتریکی مانند دلر و پیچ بند نیز از جمله مواردی است که رعایت ایمنی و استانداردهای کاری برای تحقق یک نتیجه بدون صدمات جانی و مالی در ان تعریف شده است.

رگلاژ و تنظیم پنجره های دوجداره

تعمیر پنجره دوجداره عموما در ارتفاع انجام می شود و ما با اموزش کامل و تخصصی نفرات خود و استفاده از ابزارهای ایمن محور سعی کرده ایم تا تمامی پروژه های خود را بدون مشکل پیش ببریم و لزوما به تجربه کارگران و همکاران خود اکتفا نکرده ایم.

اول ایمنی و بعد کار شعاری است که سازمان های دولتی و غیردولتی و کارخانجات به شدت روی ان تاکید دارند و با صرف هزینه های کلان از تلفات انسانی و اقتصادی احتمالی در محیط کاری جلوگیری می کنند.

رگلاژ پنجره دوجداره upvc  چقدر زمان می برد؟

در طی این چند سالی که حضور فعال در عرصه تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره داشته ایم یک موضوع برایمان به یقین رسیده است و ان هم زمان و هزینه در ارائه خدمات است ، در واقع تمامی عزیزانی که با ما تماس می گیرند بدون هیچ تردیدی از ما خدماتی ارزان و با حداقل زمان ممکن را تقاضا می کنند که کاملا هم منطقی و قابل پیش بینی است زیرا این خصلت ما ایرانی هاست و قابل تغییر هم نیست .

باید بگوییم که خدمات تعمیرات پنجره دوجداره upvc که توسط تیم ما ارائه می شود در کلانشهر تهران و کرج و با وجود محدودیت های ترافیکی و طرح های زوج و فرد و بقیه مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود و از زمانی که شما با ما تماس می گیرید تا حضور در محل و تست ها وسنجش های اولیه و اجرا و پایان کار نهایت پنج ساعت زمان میبرد.

تعمیرات پنجره های دوجداره

البته عوامل متعددی همچون تعداد درب و پنجره ها ، ابعاد ، جنس و میزان خرابی در زمان تاثیر گذار است.

تعمیرات پنجره upvc چقدر ماندگاری دارد؟

با اطمینان کامل می گوییم که زمانی که تعمیرکار پنجره upvc کار خود را تمام کرده و با تاییده شما محصول مورد استفاده را در اختیار شما قرار می دهد تا پنج سال هیچ گونه مشکلی برای درب و پنجره شما نخواهد افتاد ، البته باید دقت کنید که نحوه استفاده و عوامل انسانی را نباید نادیده گرفت و تاثیر گذاری به سزایی در ماندگاری تعمیر پنجره upvc دارد.

رگلاژ و تعمیر پنجره upvc

درصورت عدم رگلاژ پنجره دوجداره upvc چه مشکلاتی پیش می آید؟

چه بسا پاسخ به این سوال می تواند موجب شود که یکی از مهمترین مشکلات افراد در منازل حل شود زیرا به دلیل نااگاهی که در زمینه رگلاژ پنجره دوجداره upvc در اجتماع وجود دارد سبب گشته تا علاوه بر از دست دادن کاربرد حداکثری از وسیله ای که برای ان هزینه شده است تا مدتها عذاب و دغدغه بی جا را تحمل کنید ، بارها در منزل پیش امده که خواسته اید با باز کردن پنجره از مشاهده محیط لذت ببرید و یا دمای داخل خانه و یا محل کار را تعویض کنید ، اما همین که اقدام به باز و بست می کنید.

در نواحی مختلف اتصال لنگه به چهارچوب ایراد و گیر احساس می کنید و به ناچار با فشار و اهرم کردن و بالا و پایین کردن اقدام به حرکت کرده اید و چه بسا که با این کارها دارید فاتحه درب و پنجره دوجداره upvc خود را می خوانید زیرا فشار حداکثری می تواند به شیشه و لولاها و حتی پروفیل لنگه و قاب اسیب بزند و در موارد متعددی باعث افتادن لنگه و یا خرد شدن شیشه ها شود ، پس در همان ابتدای مشکلات با کارشناس فنی ما تماس بگیرید تا برای رگلاژ پنجره های دوجداره شما اقدام کند و راهنمایی های لازم را ارائه دهد.

در هنگام خرید پنجره های دوجداره upvc به چه نکاتی باید توجه کرد؟

از خصوصیات کلیدی صنعت ، در جهان امروز تنوع محصولاتی است که در یک زمینه در ان تولید و عرضه می شود و انتخاب مخاطبان همواره مورد توجه تجار و تولیدکنندگان بوده است و همین موضوع در مورد خرید و سفارش درب و پنجره نیز صدق می کند ، اما قصد داریم در این سوال انتخاب را از دید نحوه رگلاژ و تعمیرات بررسی کنیم و جزئیات بیشتر را در بخش مقالات ارائه دهیم که بهتر است در پاراگراف پایین به تمام ابهامات خود برسید.

رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره

همانطور که می دانید پنجره های دوجداره الومینیوم و یو پی وی سی از قطعاتی همچون : پروفیل قاب، شیشه ، لنگه ، زاماک ، قفل و دستگیره ، سیستم اسپانیولت ، گالوانیزه و زهوار تشکیل شده است و هر یک از موارد ذکر شده دارای کیفیت و جنس و انواع مختلف هستند که در کشور تولید شده و دست مصرف کننده می رسند.

بر اساس بودجه و استانداردهای مشخص قیمت گذاری می شود که باید گفت که برای خرید و در جهت جلوگیری از رگلاژ و تعمیر پنجره upvc زودهنگام بهتر است از پروفیل ویستابست و یراق الات ترک برای سفارش استفاده کنید زیرا استقامت بالایی را دارا می باشند.

نقش فریم اهنی و گالوانیزه در رگلاژ پنجره دوجداره upvc چیست؟

اولین توصیه نصابان حرفه ای به سازندگان ساختمان ها این است که در هنگام ساخت و ساز حتما از فریم اهنی در چهارچوب محل قرارگیری درب و پنجره دوجداره استفاده کنند زیرا در موارد زیر بسیار مورد اهمیت است:

 • به شدت در مقاومت و استحکام و ماندگاری درب و پنجره upvc تاثیر گذار است.
 • یکی از مهمترین عوامل خارج نشدن از رگلاژ پنجره های دوجداره است.
 • به زیبایی محیطی کمک شایانی کرده و یکی از فاکتورهای دیزاین داخلی است.
 • از اسیب رسیدن به دیوارها و رنگ و کاغذ دیواری جلوگیری کرده زیرا فریم درب و پنجره به فریم اهنی پیج می شود و از برخورد با دیواره ها جلوگیری می شود و این یک مزیت بزرگ است.
 • در هنگام تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره هیچ مشکلی پیش نیامده و کار به نحو احسن انجام می شود و توری های پلیسه ای به خوبی نصب می شود.

بحث بعدی اینکه یکی از مهمترین قسمت هایی که در مقاومت ایستایی نقش دارد به کارگیری گالوانیزه در داخل فریم و لنگه است که علاوه بر دادن یک وزن استاندارد ، سبب می شود تا هنگام پیچ کردن قطعات مختلف به هم در هنگام نصب هیچ گونه مشکلی پیش نیاید.

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره

دلایل کاهش سطح عملکرد پنجره دوجداره upvc

طول عمری که برای این نوع درب و پنجره در ساز و کار استانداردهی در نظر گرفته شده است به عوامل زیادی بستگی دارد که از جنس پروفیل تا نحوه نصب تا کاربرد فریم اهنی در دیوارها در ان دخیل هستند و کارشناسان در حالت کلی 30 سال ماندگاری مطلق را برای ان پیش بینی کرده اند.

اما عوامل انسانی و محیطی و نحوه استفاده در حداکثر کارکرد تاثیر گذار است و تجربه نشان داده است که در حدود پنج سال بعد از نصب ، درب و پنجره دوجداره upvc از رگلاژ و تنظیم خارج می شود و نیاز به تعمیرات احساس می شود دلیل این موضوع می تواند موارد زیر باشد:

 • فشارهای ناشی از باز و بست غیر اصولی
 • ایجاد فشار مضاعف در اثر عوامل طبیعی مانند باد و طوفان و باران
 • ایجاد اصطحکاک غیر متعارف در یراق الات درب و پنجره دوجداره
 • از کار افتادگی دستگیره و قفل که منجر به جابه جایی زاماک شده و رگلاژ پنجره های upvc را تحت شعاع قرار می دهد.
 • شیشه های بی کیفیت نیز در کاهش سطح عملکرد پنجره های دوجداره نقش دارند.

شاید بتوان با صراحت تمام گفت که شما هیچ گزینه بهتری جز این نوع وسیله را برای استفاده در ساختمان ها نخواهید داشت پس در ابتدا درست انتخاب کنید و بودجه و سلیقه را با منطق تلفیق کنید و یک درب و پنجره دوجداره UPVC مناسب تهیه کنید تا از هزینه های تعمیرات و رگلاژ در امان بمانید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,73 out of 5)

Loading...

36 thoughts on “تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره”

 1. باسلام و خسته نباشید و تشکر فراوان بابت مطالب مفید و کامل تون.
  سوالی که برای بنده پیش اومده اینه که چرا تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره یه کار تخصصی و افراد عادی از پس اینکار بر نمیان ، ممنون میشم که توضیحات مختصر در این زمینه بدید.

  1. باسلام
   دلیل این موضوع قطعات و ساختار ویژه درب و پنجره های دوجداره می باشد که نیاز به تجربه و تخصص و در کنار شناخت قطعات و در بیان عام یک فنی کار ماهر می تواند از پس تعمیرات و رگلاژ ان به درستی بر بیاید.

 2. وقتی که سخن از پنجره دو جداره است همه چیز مهم به نظر می آید و ما باید در جنس و نوع کیفیت آن نیز توجه بنماییم و برای انتخاب آن باید زیر دست تجارب افراد ماهری که در این زمینه تخصص کافی دارند رفت و بهترین را انتخاب نمود و تا از شرایط عالی آن بهرمند شد.. واقعا توضیحات کامل و پرباری بود

 3. سلام من دذ یک ساختمان نو ساز چطور میتونم پنجره یو پی وی سی رو که بسته نمشود رگلاژ کنم

  1. باسلام
   رگلاژ پنجره های دوجداره نیاز به ابزار و تخصص داره که برای اطلاعات بیشتر بهتره با ما تماس بگیرید.

  1. باسلام
   مدت زمان اجرای تعمیرات پنجره های دوجداره به عوامل متعددی بستگی دارد که می تواند در میزان زمان مصرفی تعیین کننده باشد.

 4. باتشکر از مطالب مفیدتون خیلی کمکم کرد تو درک صحیح تعمیرات و رگلاژ پنجره دوجداره upvc .

 5. باسلام بنده چند سالی است در حوزه تولید درب و پنجره دوجداره الومینیوم فعالیت دارم و جالبه که مطالب شما برام جذابیت و تازگی داشت.

 6. اقا اگه امکانش باشه یه اموزش تصویری درمورد مراحل تعمیرات پنجره upvc در سایت بگذارید تا درک بهتری از محتوای متنی داشته باشیم.

  1. حتما این برنامه رو در چشم انداز پیش رو داریم تا اطلاعات بهتری در اختیار شما بگذاریم. رگلاژ و تعویض قطعات حتما باید توسط متخصص این حوزه اجرایی شود.

 7. سلام من چند روزی هست که در یک منزل جدید سکونت دارم که دقیقا کنار بزرگراه هست.با اینکه تمام درها دوجداره است اما صدای ماشین وارد خانه میشه و بسیار آزار دهنده است.
  آیا میشه کاری انجام داد؟ که صدا کمتر بشه؟

  1. سلام خدمت شما، به دلیل عدم عایق بندی و درزگیری نادرست این اتفاق افتاده است. البته رگلاژ پنجره دوجداره نیز تاثیر گذار است، می توانید با تعمیرکار تیم ما ارتباط بگیرید.

 8. سلام پنجره های منزل ما upvc از مدل win tech است و باز شو یک حالته معمولی و میخواهم تبدیلش کنم به دو حالته میشه بفرمایید هزینه آن چقدر است؟ ممنون

  1. با سلام اقا مهدی عزیز، برای استعلام قیمت با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا لیست هزینه های تعمیرات و تعویض برای شما ارسال شود.

 9. مطلب جالبی بود؛ برای تعویض یراق الات مخصوصا اسپانیولت آیا شما خودتون تهیه میکنید یا باید خودمون قبل اومدن تعمیرکار اقدام به خرید کنیم.

  1. سلام اقای مهدیان عزیز، برای تعویض یراق آلات در پروسه تعمیرات پنجره های upvc تیم ما تمامی موارد مورد نیاز را با تاییدیه شما تهیه می کند.

 10. پنجره های ما دوجداره است اما چون تو مجاورت اتوبان قرار داریم بازم صدا به داخل میاد ایا راه حلی داره برای این منظور، خواهش میکنم سریع تر جواب بدید

  1. سلام و عرض ادب، برای مورد شما باید پنجره ها با شیشه های سه جداره پوشش داده بشه و عایق بندی با استفاده از لاستیک ها و چسب درزگیر تقویت شه تا ده برابر کارایی اضافه بشه.

 11. موقع ساخت منزل ما از فریم اهنی برای نصب پنجره ها استفاده نشده ایا مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

  1. سلام اقای الیاس عزیز، بله متاسفانه این کم کاری باعث خارج شدن پنجره ها و درب از رگلاژ و تنظیم شده و باعث افتادگی در گذر زمان می شود.

 12. پنجره ای دارم سه لنگه لنگه وسط متحرک و دو لنگه کناری ثابت است می خواهم لنگه متحرک را با یکی از لنگه های ثابت کناری تعویض کنم .آیا شدنی هست و اینکه هزینه آن چقدر می شود

  1. بله اقای قربانی امکان پذیر است، برای این موضوع تصویر پنجره upvc خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هزینه بر اساس ابعاد و میزان یراق تعیین شه.

 13. سلام خیلی مطلب کاملی بود اما لازمه که از بخش بصری سایت رو تقویت کنید و لیست قیمت خدماتم داخل سایت قرار بدید.

  1. سلام اقای ترابی بله حتما این کار به زودی انجام میشه و یک بخش مخصوص ویدئو اموزشی برای بحث تعمیرات و رگلاژ قرار داده می شود.

 14. سلام وقت بخیر
  پایین درب خمیده باشه (در با چهارچوب کیپ نمیشه راه عبور هوا داره )
  قابل تعمیرِ یا باید عوض بشه؟

  1. بله قابل تعمیر است برای ارسال تعمیرکار به محل تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت تصویر از شما؛ راجب موارد قطعات تعویضی باهاتون صحبت کنن.

 15. سلام آيا ميتوانم با ارسال تصوير از طريق واتساپ براي تعمير و رگلاژ در و پنجره با شما مشاوره کنم؟

  1. سلام جناب درفشدار عزیز وقت بخیر، بله ارسال کنید تا اطلاعات فنی در اختیار شما قرار گرفته شه.

 16. سلام؛ آیا شما پنجره های دوجداره کشویی را هم تعمیر می کنید که دیگر اجازه ندهند آلودگی صوتی و گرد و غبار و سوز و سرما به خانه بیاید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *